liquidforcekites.lv

Uzmanību, Mūsu jaunā mājvieta ir BOARDSIDE.LV

Boardside-lv

Uzmanību, lēnām pārvācamies uz jaunu virtuālo mājvietu – BOARDSIDE.LV

Pagaidām turpinam darbu arī šeit, tomēr aicinam izmantot jauno adresi, kurā ir apskatāms viss mūsu piedāvājums, ne tikai kaitborda inventāram, bet arī citiem aktuālajiem ūdessporta veidiem, kā arī ielas longbordiem un skeitbordiem.
Nekas nav mainījies, ja vien esam palikuši vēl spēcīgāki tajā ko daram, mīlam un pārstāvam.

Vējš matos. Saule sirdī. Dzīvot prieks. Dēļu sporta veidi un burziņš ap tiem. Praktisks padoms, apmācība un inventārs.

Boardside.lv ir ne tikai sporta preču izplatītājs, bet arī aktīva un sportiska dzīvesveida aizbildnis. Mūsu darba komandu veido cīņās rūdīti cilvēki, kuru dzīvesveids un elpa ir ekstrēmie sporta veidi.
Visu piedāvāto inventāru un pakalpojumus esam izdzīvojuši un pārbaudījuši uz savas muguras. Uzdrošinamies saukt sevi par profesionāļiem un lietpratējiem lietās, ko pārstāvam un piedāvājam Tev.

Mūsu veikalā Rīgā, Terēzes ielā 10 piedāvājam O’Neill, Liquid Force, F-One, Hyperlite, Byerly, Tona, Corran, Reef, Cool Shoe, GoPro, Smoothstar, Rayne, Paris Trucks u.c. zīmolu produkciju.
Veicam kaitborda un veikborda apmācību. Organizējam ceļojumus, nometnes un sporta pasākumus. Atbalstam sportistus. Kā arī piedāvājam hidrotērpu, SUP, skeitbordu, longbordu u.c. inventāra nomu.
Kaitbords, veikbords, vindsērfings, sērfošana, niršana, SUP, skeitbords, longbords, hidrotērpi, neoprēna aksesuāri un šiem sporta veidiem piederīgs apgērbs.

Saule • Vējš • Ūdens • Sirds • Prieks • Spēks

http://boardside.lv/


Boardside-jauna-majvieta11

Tagi: , , , , , , , , ,